+905302302296

___Pazartesi___

______Salı______

__Çarşamba__

__Perşembe__

____Cuma____

__Cumartesi__

___Pazar___

Sıcak Hatha 1/2 – 60DK/75DK – 40C Dersi

40 Derecede yapılan değişik seviyelerde 60 ya da 75 Dakikalık hatha yoga dersleridir.

Duyarlı, iyi yapılandırılmış; aynı pozlardan oluşan bir serilerdir. Genellikle ellere yüklenmeyen sıcakta iyi işleyen pozlar seçilir. İçinde ileri seviye pozlar yoktur. Biyomekanik olarak akıllı pozlarla derlenmiştir. Her seviyede açıktır. Tüm pozların birden fazla aşaması sunulur.

Günlük yaşama yardımcı olmak adına işlevselliğin ön planda tutulduğu, omurganın sağlıklı duruşuna vurgu yapan, kalbi açıcı, merkezi güçlendiren ve ayakları köklendiren bir seridir.

Sıcak Vinyasa 1/2 – 60DK/75DK – 35C Dersi

35 Derecede yapılan 60 yada 75 Dakikalık değişik seviyelerde bir vinyasa yoga serisidir.

Vinyasa Yoga’da pozlar birbirine mükemmel uyumla bağlanır. Böylece sorunsuz ve akıcı bir nefesle geçişler yapılan bir yoga stilidir. Vinyasa’da çocuk pozundan ölü pozuna kadar bir ömürü deneyimleriz. Bir poza nasıl girdiğimizin, nasıl kaldığımızın ve ayrıldığımızın yaşamımızda yansımaları vardır. 

Mat üzerindeki tepki ve eylemlerimizi dikkatli incelemek biz dışarıdaki yaşamamız için rehber olur. Bu fikirle geçişler bize hayatımızdaki geçişler için kılavuzluk eder. Hareket ettikçe başa döneriz fakat içe baktıkça yolculuk mana kazanır. 

Miyoterapi* – 75DK – 30C Dersi

* Ekstra ücretlidir.

30 Derecede yapılan 75 dakikalık ağrı terapisi dersidir. 

Miyoterapi bir kas tedavisidir ve tetik noktalarına baskı uygulanmasına dayanır. Vücudumuzdaki eklemlerde, iskelet yapısında ve yumuşak dokuda oluşan sorunların çıkış noktası her zaman kaslar olduğu için kaslar vasıtasıyla birçok fiziksel sorunun kaynağına da ulaşmak mümkündür.

Miyoterapi dersleri her katılımcının kişisel sorun ve ihtiyaçlarına göre şekillenir. Kronik ağrı, postural dengesizlikler, kas, fasya, eklem ve kemik sağlığı hedef alınarak oluşturulan derslere herkes katılabilir. bu çalışma düzenli yapıldığında fasya üzerinden zihindeki şifa programı aktif hale gelir. 

Bizi Arayın