+905302302296

İstanbul Sıcak Yoga, uluslararası olarak kendini kanıtlamış sıcak yoga (hot yoga) derslerini yoga sevenlere ve meraklılarına sunan bir yoga stüdyosudur. Sıcak yoganın farklı stillerdeki ve güncel uygulamalarını sunar.

Hedefi; zindelik arayışında, sağlıklı bir omurgaya ve dengeli bir bedene sahip olmak isteyen, kendini geliştirme ve keşfetme heyecanı ile dolu olanlara en iyi kalitede ve güncel sıcak yoga (hot yoga) uygulamalarını sunmak ve aynı zamanda sağlıklı ve  temiz bir ortamda, en iyi hava kalitesiyle sıcak yoga (hot yoga) derslerinden tam verim alınmasını sağlamaktır.

Gizem Yürürler (Kurucu)

1980 yılı İstanbul doğumluyum. İstanbul Bilgi Üniversitesi Uluslararası İlişkiler bölümünü daha bitirmeden başladığım çalışma hayatımda çeşitli sektörlerde genel olarak hizmet ve müşteri odaklı pozisyonlarda çalıştım. 2007 yılında New York’ta ilk yoga deneyimimi yaşadıktan sonra, İstanbul’da yoga öğrenciliğine devam ettim. Yoga pratiğinde derinleşmek için ‘Zeynep Aksoy Temel Yoga Hocalık Eğitimi’ni 2009 yılında tamamladım. Kurumsal hayatta çalışmaya ve derinleşen yoga eğitimlerime devam etti. Evlendim oğlum Deniz’i neredeyse 6 yaşına getirdim. Nisan 2017’de her zaman araştırmaktan, okumaktan ve yeni stillerini denemekten hoşlandığım yogayı bir iş ve yaşam şekline dönüştürmeye karar verdim. Aynı zamanda David Cornwell’le deneyimlediğim sıcak yoga derslerini ve kendimi özellikle o dersler sırasında ne kadar iyi hissettiğimi hatırlayarak sıcak yoga dersleri arayışına girmiştim. Baktım ki İstanbul’da sıcak yoga stüdyosu bulunmuyor ve bu boşluğu kendi işimi kurma düşüncesi ile birleştirerek sıcak yogayı en güncel hali ile İstanbul’a getirmeye karar verdim. Haliyle herşey bu kararla beraber başlamış oldu.

Tamamladığım eğitimler:  Ekim 2008 / Haziran 2009 – 200 saatlik Zeynep Aksoy Temel Yoga Hocalık Eğitimi, Tias Little ile Anatomi, Peter Sterios ile Yerçekimi ve Zerafet, Godfrey Devereux ile Dinamik Yoga, Dharmacari Sudaka ile Yin Yoga ve Thai Masaj, Chris Chavez ile 30 saatlik Orta Seviye Hocalık Eğitimi

Bizi Arayın