+905302302296

Stüdyo standartları nelerdir?

İstanbul Sıcak Yoga stüdyosu öğrencilerine hijyen kurallarına uygun sağlık açısından kaliteli bir ortam sunar.

Sıcak Yoga (Hot Yoga) derslerinin yapıldığı 60m2’lik stüdyoda ortamdaki havanın oksijen kalitesini yüksek tutmak için havalandırma cihazlarıyla içeriye özel filtre edilmiş hava verilmektedir. İlk bölümde elyaf filtre ile 0,5 mikrona kadar olan tozları, arkasından aktif karbon filtre ile pis ve rahatsız edici kokuları daha sonra da hepa filtre ile 0,3 mikrona kadar olan tozları ve kokuları temizleyerek dışarıdaki toz, egzost gazları ve kokularından arınmış temiz hava ders boyunca stüdyo içine verilmektedir.

Sistem aynı şekilde ders  yapılırken oluşan rahatsız edici kokuları, biriken karbondioksiti dışarı atmaktadır. Ortam havası bu şekilde saatte 10 sefer değiştirilir.

Alt katta bulunan giriş, soyunma, duş ve tuvalet bölümlerinde ise ortamı gün boyunca temiz ve taze tutabilmek için merkezi aspiratörler ile hava saatte 10 sefer değiştirilir.

Ders sırasında yada sonrasında gerekli olabilecek havlu stüdyoda kiralanabilir. Matlar ücretsizdir. Ders sırasında ve sonrasında su veya hindistan cevizi suyu satın alınabilir.

Bizi Arayın