+905302302296

Kurumsal Yoga

Çalışanlarınız İçin Doğru Ortamı Yaratın

Kurumsal Yoga, şirket çalışanlarının profesyonel ve kişisel gelişimi için doğru ortamı yaratmakla ilgilidir.

Amacımız, meditasyon ve yogayı çalışma ortamlarına entegre ederek insanların açık fikirli, verimli ve nazik olmalarını sağlamaktır. Meditasyonun nasıl yapılacağını öğrenmek, çalışanların en üst düzeyde performans göstermelerini sağlarken, daha verimli bir iş hayatı için potansiyellerini gerçekleştirmelerine yönelik donatır.

Özellikle hızlı bilgi birikimi ve akışına sahip çalışma kültürlerimiz yüksek düzeyde dikkat, zihinsel berraklık ve odaklanma gerektirdiği için, insan zihninin iş-yaşam sağlığı ve performansı içindeki rolü temeldir. Net bir odaklanma olmadan verimlilik azalır, performans düşüşleri ve stres düzeyi artar. Neyse ki,  beynimizin sinir ağını meditasyonla eğiterek , yoga pozları ile beden zihin ilişkisini kuvvetlendirerek bu becerileri geliştirebiliriz.

Harvard Business School, meditasyon ve sezginin 21. Yüzyılın en değerli iki yönetim aracı olduğunu belirtmiştir.

Bilgi birikimimiz Batılı bilimsel bulguların ve test edilmiş Doğu bilgeliğinin birleşimidir.

Çalışanlara fiziksel yoga dersinin yanı sıra meditasyon ve yoganın anlamı, fizyolojik ve psikolojik etkileri, insan zihni, beden ve zihin bağlantısı ve iş hayatına yansımaları gibi konular paylaşılır.

Amacımız, çalışanların bütün yönleri ile yoga ile tanışması, derslerin düzenli gelindiği takdirde ilerleyen bir yapıya sahip olmasını sağlamaktır.

Yoga veya meditasyon seansları şirketinizde veya İstanbul Sıcak Yoga stüdyomuzda gerçekleştirilir. Sınıfların stil, yoğunluk, süre ve opsiyonel olarak temaları şirketinizin ya da çalışanların ihtiyaçlarına göre belirlenir.

Seçeneklerden, fiyatlardan veya diğer olasılıklardan herhangi biriyle ilgili sorularınız varsa, lütfen studio@istanbulsicakyoga.com adresinden bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.

 

 

Bizi Arayın